Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

HASBRO Hra MONOPOLY Junior prasátko Peppa Pig *SPOLEČENSKÉ HRY*

Značka: prodejce neuvedl

HASBRO Hra MONOPOLY Junior prasátko Peppa Pig *SPOLEČENSKÉ HRY*

Popis produktu

Oblíbenou společenskou hru Monopoly od značky Hasbro si dnes již mohou zahrát i ti nejmenší, navíc i se zábavným motivem oblíbeného animovaného prasátka Pepiny.

Hra má velmi podobná pravidla jako klasické Monopoly, ale je přizpůsobená dětem velikostí hrací desky i figurkami, které nesou roztomilý vzhled rodinky prasátka Peppy. Děti se ve hře snaží nashromáždit co nejvíce
pohádkového majetku a tak si procvičují počítání peněz. Tato desková hra Monopoly Junior Prasátko Peppa v česko-slovenském vydání zajistí i těm nejmenším spoustu chvil plných napětí a zábavy.

Prasátko Pepina je britský dětský animovaný televizní seriál. Příběh je o malém prasátku Peppě a její rodině a přátelích. Každý její kamarád představuje jiný druh savce. Peppini kamarádi jsou stejně staří jako ona.
Peppa má
mladšího bratra Toma. Příběhy jednotlivých dílů představují každodenní aktivity jako chození do školky, návštěvu prarodičů, jízdu na kole nebo nakupování. Postavy nosí oblečení, žijí v domech, řídí auta, ale stále si
zachovávají
některé charakteristické vlastnosti zvířat, jež představují. Peppa a její rodina během rozhovoru chrochtá, ostatní zvířata dělají odpovídající zvuky, když mluví.

Rozměry balení (š v h): 26,5 x 26,5 x 4cm
Počet hráčů: 2-4
Hrací doba: 45min.

Cena je uvedena za 1 balení hry
Hračka je vhodná pro děti od 5 let
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Hasbro
UCPS kód 3659415
UPC kód (EAN) 5010993887248

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.