Herní klávesnice TRACER GAMEZONE Stinger 87

Značka: prodejce neuvedl

Herní klávesnice TRACER GAMEZONE Stinger 87

Popis produktu

Popis produktu:
Kompaktní klávesnice TRACER Game Zone Stinger 87 je vybavena originálními mechanickými klávesami (87) a nejmodernějším osvětlením RGB LED. Klávesy zabudované do klávesnice svítí v mnoha barvách s nastavitelnou intenzitou a vestavěné jsou i speciální režimy osvětlení.


LED podsvícení je také užitečným zvýrazněním pro vybrané prvky (např. Tlačítka, ovládací prvky) a také způsob, jak dát zajímavý styl. Výhody tohoto řešení je nejjednodušší zažít během nočních relací před počítačem, kdy efektivní podsvícení, které dává produktu zajímavý vzhled, současně usnadňuje jeho použití.


Nastavitelná intenzita podsvícení umožňuje nastavit funkci podsvícení podle okolních podmínek. Příliš intenzivní podsvícení může být často stejně obtěžující jako příliš nízká úroveň nebo dokonce jeho úplná absence.


„ANTIGHOSTING“ TECHNOLOGIE
Žádné další omezení - tentokrát nemusíte vybírat! Na klávesnicích s technologií anti-ghosting lze mnoho kláves stisknout současně a počítač je všechny zaregistruje. Žádné další zpoždění kvůli blokování sekcí WASD a směrových kláves používaných současně.


SÉRIE GAMEZONE TRACER
Řada produktů určených pro náročné hráče, kteří očekávají pokročilé funkce a parametry každé položky vybavení. GAMEZONE je skutečná hráčská zóna - najdete zde vybavení, které vám určitě pomůže projít nejnáročnějšími hrami. Materiály použité k výrobě produktů Tracer GAMEZONE zaručují dlouhou životnost i při velmi intenzivním používání. Vybaveny dalšími funkcemi, dokonale se přizpůsobí vašim potřebám.


TECHNICKÉ ÚDAJE
Délka kabelu (m): 1,5
Počet multimediálních kláves: 11
Mechanismus: Mechanické
Software: Ne
Opěrka na zápěstí: Ne.
Podsvícení kláves: Vícebarevné
Zdvih kláves: klasický
Typ klávesnice: kompaktní
USB HUB: Ne.
Výstup pro sluchátka: Ne.
Konektor: USB
Win lock: Ano
Anti-ghost: Ano
Počet režimů podsvícení: 6
Nastavení intenzity podsvícení: 6 stupňů
Podpora makra: Ne.
Odolnost proti tekutinám: Ne.
Přenos dat: USB
Série: GameZone
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Tracer
UCPS kód 2111866
Pozice v kategorii 44. (v Herní klávesnice)
Pozice v kategorii 11812. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.