Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

HF, sluchátka Bluetooth ES34 Pleasure, TWS, stereo, nabíjecí pouzdro / kryt, modrá

Značka: prodejce neuvedl

HF, sluchátka Bluetooth  ES34 Pleasure, TWS, stereo, nabíjecí pouzdro / kryt, modrá

Popis produktu

HOOC ES34 jsou skvělá bezdrátová sluchátka s mikrofonem. Perfektní jak pro trénink v tělocvičně, tak pro každodenní použití. Poskytuje vysoce kvalitní a čistý zvuk. Podpora hlasového asistenta Siri. Bezdrátové = neomezené! TWS jsou mimořádně diskrétní příslušenství, velmi pohodlné při každodenním nošení, které uživatele neomezuje, protože nemá kabel. Malé rozměry a nízká hmotnost zajišťují pohodlí a pohodlí bez obav z nepohodlí nebo zátěže. Nabíjecí pouzdro vám umožní bezpečně uložit sluchátka a také zajistí stálý přísun energie, aby se zabránilo neočekávaným poklesům výkonu. Specifikace: Verze Bluetooth: 5.0 JL 6936D Kapacita baterie: 400mAh nabíjecí pouzdro; jedno sluchátko 55 mAh Doba nabíjení: 2 h nabíječka; náhlavní souprava 1,5 h Doba hovoru / hudby: 5 h Pohotovostní doba: 100 h Celková hmotnost: 41 g
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce HOCO
UCPS kód 4005903
UPC kód (EAN) 6931474720009
Pozice v kategorii 4948. (v Pouzdra)
Pozice v kategorii 6531. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.