Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Hnízdové konferenční stolky 2 ks masivní borové dřevo

Značka: prodejce neuvedl

Hnízdové konferenční stolky 2 ks masivní borové dřevo

Popis produktu

Tyto víceúčelové hnízdové stolky jsou dokonalou alternativou do malých bytů nebo všude tam, kde je prostor trochu omezený.Konferenční stolek je zhotoven z masivního borového dřeva, je tedy stabilní a bytelný. Dá se použít v obývacím pokoji k odkládání nápojů nebo jiných nezbytností, které potřebujete mít po ruce. Můžete ho umístit také do ložnice a využít ho jako jedinečný noční stolek! Odkládací stolky mají různé velikosti, takže nejen mohou splnit vaše rozmanité potřeby, ale také poskytují prostor navíc a usnadňují skladování, když je menší stolek schovaný pod větším.Materiál: masivní borové dřevo (neošetřené)Rozměry (velký): 50 x 40 x 47 cm (Š x H x V)Rozměry (malý): 40 x 25 x 32 cm (Š x H x V)Montáž nutná: anoBalení obsahuje:2 x konferenční stolek
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4007839
UPC kód (EAN) 8720286841174
Pozice v kategorii 2200. (v Konferenční stolky)
Pozice v kategorii 71599. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.