Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců minibuticek - Ing. Monika Malinková a CEDR Pardubice o.p.s. v termínu 1. - 7.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Hnízdové konferenční stolky 3 ks černé vysoký lesk dřevotříska

Značka: prodejce neuvedl

Hnízdové konferenční stolky 3 ks černé vysoký lesk dřevotříska

Popis produktu

Sada hnízdových konferenčních stolků byla navržena s ohledem na její praktičnost a spolehlivost.Konferenční stolky se vyrábějí ve třech velikostech, z nichž každá může sloužit k jinému účelu. Stolek je všestranný a lze ho využít v ložnici jako noční stolek, v obývacím pokoji či v kanceláři jako odkládací stolek nebo jako stolek k pohovce. Hnízdové stolky můžete používat odděleně nebo je skládat do sebe, abyste tím ušetřili úložný prostor. Navíc se snadno čistí vlhkým hadříkem.Barva: černá s vysokým leskemMateriál: dřevotřískaRozměry velkého stolku: 61 x 30 x 50 cm (D x Š x V)Rozměry středního stolku: 43 x 30 x 39 cm (D x Š x V)Rozměry malého stolku: 25 x 30 x 29 cm (D x Š x V)Montáž nutná: anoBalení obsahuje:1 x velký stolek1 x střední stolek1 x malý stolek
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4007327
UPC kód (EAN) 8720286610855
Pozice v kategorii 2022. (v Konferenční stolky)
Pozice v kategorii 70735. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.