Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Hnízdové stolky 3 ks masivní teakové dřevo a polyresin

Značka: prodejce neuvedl

Hnízdové stolky 3 ks masivní teakové dřevo a polyresin

Popis produktu

Tyto kompaktní hnízdové stolky jsou jak stylové, tak i praktické, a budou se ve vašem pokoji krásně vyjímat.Hnízdové stolky jsou zhotoveny z extrémně odolného teakového tvrdého dřeva, které již prošlo procesem smršťování, bylo uměle vysušené a poté jemně a dohladka obroušené. Teakové dřevo je proslulé svou výjimečnou pevností a klimatickou odolností. Jedná se tedy o skvělou volbu, pokud si chcete pořídit nábytek, který vám bude sloužit dlouhá léta. Stolky lze stohovat, takže když je zrovna nepoužíváte, ušetří vám spoustu místa. Polyresin s drceným sklem a precizní řemeslné zpracování přispívají k okázalému retro stylu nábytku. Každá fáze výrobního procesu je prováděna s mimořádnou péčí, ať už se jedná o leštění, natírání anebo lakování.Důležité upozornění: Barva se může lišit kus od kusu, díky čemuž je každý z našich stolků jedinečný. Výběr kusů k dodání je náhodný.Materiál: masivní teakové dřevo a polyresin s drceným sklemRozměry velkého stolku: 39 x 39 x 70 cm (D x Š x V)Rozměry středního stolku: 32 x 32 x 62,5 cm (D x Š x V)Rozměry malého stolku: 25 x 25 x 56 cm (D x Š x V)Leštěné, částečně natřené a nalakovanéBalení obsahuje 3 stolky různých velikostí
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3993906
UPC kód (EAN) 8719883581491
Pozice v kategorii 1081. (v Konferenční stolky)
Pozice v kategorii 66786. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.