Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Horní skříňka prosklená bílá 40 x 31 x 60 cm dřevotříska

Značka: prodejce neuvedl

Horní skříňka prosklená bílá 40 x 31 x 60 cm dřevotříska

Popis produktu

Tato horní prosklená skříňka má jednoduchý design a pomůže vám optimálně využít místo v kuchyni. Poskytuje totiž spoustu úložného místa na vaše osobní věci!Úložná skříňka je praktická a odolná a pomůže vám udržet si v kuchyni pořádek. Dvě police nabízí dostatek místa k ukládání misek, talířů, hrnců a dalších kuchyňských potřeb. Poličky chrání zvenku jedny dvířka, aby se schované předměty neušpinily. Skříňku lze snadno očistit navlhčeným hadříkem.Barva: bíláMateriál: dřevotříska, skloCelkové rozměry: 40 x 31 x 60 cm (Š x H x V)Montáž nutná: ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4002785
UPC kód (EAN) 8720286132951
Pozice v kategorii 490. (v Kuchyňské skříňky horní)
Pozice v kategorii 69913. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.