UPOZORŇUJEME, ŽE VEŠKERÉ OBJEDNÁVKY PRODEJCE AUTODOPLNKYSTORE.CZ PŘIJATÉ OD 20.12.2021 BUDEME EXPEDOVAT PO DOVOLENÉ A INVENTUŘE, KTERÁ BUDE PROBÍHAT DO 14. LEDNA 2022. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Houpací lehátko 2v1 Lorelli ENJOY TENDER BLUE FUN

Značka: prodejce neuvedl

Houpací lehátko 2v1 Lorelli ENJOY TENDER BLUE FUN

Popis produktu

Máte rádi praktické a univerzální produkty? Značka Lorelli není výjimkou! S kombinací lehátka a židličky Lorelli ENJOY vyřešíte hned dva problémy najednou, aniž byste museli utrácet za dva různé produkty, které by navíc zbytečně zabíraly místo ve vaší domácnosti. Tento produkt lze používat jako lehátko, kde může dítě během dne odpočívat – ideální již od narození. Pro uklidnění a snadnější usínání dítěte nechybí možnost ručního houpání, příjemné melodie a vibrací nastavitelných ve dvou intenzitách. Pokud budete chtít produkt využít jako sedačku pro děti od 6 měsíců, oceníte bezpečnostní pás, odnímatelný panel s hračkami nebo možnost zastavení houpání pomocí zámku. Zatímco dítě bude mít radost z hravého barevného designu, rodiče ocení nízkou hmotnost a rozměry. S lehátkem tedy můžete snadno manipulovat po bytě nebo jej vzít s sebou na dovolenou.*Houpací lehátko s funkcemi 2 v 1 – lehátko a židlička*Jako lehátko vhodné pro miminka od narození, jako židlička od 6 měsíců*Vibrační funkce se 2 nastaveními intenzity*Možnost aktivace melodie pro snadnější usínání*Odnímatelný panel s plyšovými hračkami*Funkci houpání lze zastavit pomocí zámku*Bezpečnostní pásy*Kompaktní a lehké provedení pro snadné cestování*Hmotnost: 2,85 kg Videonávod najdete ZDE: VIDEO Upozornění ! V případě, že u zboží je uvedeno "skladem v externím skladu" - je dodání zboží mezi 3 - 7prac. dny. Děkujeme za pochopení.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Lorelli
UCPS kód 3221483
UPC kód (EAN) 3800151978039
Pozice v kategorii 49. (v Houpačky a houpací koně)
Pozice v kategorii 12990. (v Hračky, papírnictví a modelářství)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.