Hybridní sklo FlexibleGlass Max pro Apple iPhone 11 Pro, černá

Značka: prodejce neuvedl

Hybridní sklo FlexibleGlass Max pro Apple iPhone 11 Pro, černá

Popis produktu

Celoplošná verze osvědčeného hybridního skla FlexibleGlass zajistí dokonalou ochranu Vašeho displeje. Další verze 3mk bestselleru FlexibleGlass je perfektní kombinací fólie a skla. Pouze 0,2 mm tenké sklo dává téměř neviditelnou ochrannou vrstvu na displeji. Tato jedinečná vlastnost je tím, čím se vyznačuje FlexibleGlass v kategorii skel.

Vysoká ochrana proti poškrábání s tvrdostí na úrovni 7H zajistí že FlexibleGlass 2,5krát zvyšuje odolnost displeje. Nejvyšší úroveň bezpečnosti a odolnosti skla, které je zároveň pružné zajistí anti-Crash struktura. To znamená, že sklo nikdy nepraskne. FlexibleGlass lze totiž ohýbat, je pružné a bezpečné pro Vaše ruce.

Vysoký dojem pocitu autentického dotyku skutečného displeje je docílen 100% přesností a citlivostí, které je docíleno laserovou technologií výroby. Nejrychlejší aplikace bez bublinek díky nelepivé látce Inviscid-Sil™ a samolepícím štítkům Fit-In™, které pomáhají přesně umístit FlexibleGlass MAX na displej.

Hlavní vlastnosti:

  • flexibilní sklo o tvrdosti 7H
  • je celoplošné s barevným rámečkem na okrajích
  • zvyšuje odolnost o 250%
  • jednoduchá instalace

Sada obsahuje: FlexibleGlass MAX, kartičku na rozetření bublin, polohovací samolepky Fit-In™ a samolepky Dust-Fix™, čistící a suchý hadřík.

Návod na instalaci:

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce 3MK
UCPS kód 5156829
UPC kód (EAN) 5903108132961
Pozice v kategorii 461. (v Ochranná skla)
Pozice v kategorii 6951. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.