Hybridní sklo FlexibleGlass Max pro Samsung Galaxy A52 4G/5G / A52s, černá (A526, A525, A528)

Značka: prodejce neuvedl

Hybridní sklo FlexibleGlass Max pro Samsung Galaxy A52 4G/5G / A52s, černá (A526, A525, A528)

Popis produktu

Celoplošná verze osvědčeného hybridního skla FlexibleGlass zajistí dokonalou ochranu Vašeho displeje. Další verze 3mk bestselleru FlexibleGlass je perfektní kombinací fólie a skla. Pouze 0,2 mm tenké sklo dává téměř neviditelnou ochrannou vrstvu na displeji. Tato jedinečná vlastnost je tím, čím se vyznačuje FlexibleGlass v kategorii skel.

Vysoká ochrana proti poškrábání s tvrdostí na úrovni 7H zajistí že FlexibleGlass 2,5krát zvyšuje odolnost displeje. Nejvyšší úroveň bezpečnosti a odolnosti skla, které je zároveň pružné zajistí anti-Crash struktura. To znamená, že sklo nikdy nepraskne. FlexibleGlass lze totiž ohýbat, je pružné a bezpečné pro Vaše ruce.

Vysoký dojem pocitu autentického dotyku skutečného displeje je docílen 100% přesností a citlivostí, které je docíleno laserovou technologií výroby. Nejrychlejší aplikace bez bublinek díky nelepivé látce Inviscid-Sil™ a samolepícím štítkům Fit-In™, které pomáhají přesně umístit FlexibleGlass MAX na displej.

Hlavní vlastnosti:

  • flexibilní sklo o tvrdosti 7H
  • je celoplošné s barevným rámečkem na okrajích
  • zvyšuje odolnost o 250%
  • jednoduchá instalace

Sada obsahuje: FlexibleGlass MAX, kartičku na rozetření bublin, polohovací samolepky Fit-In™ a samolepky Dust-Fix™, čistící a suchý hadřík.

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce 3MK
UCPS kód 4006666
UPC kód (EAN) 5903108370318
Pozice v kategorii 401. (v Ochranná skla)
Pozice v kategorii 2677. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.