Hybridní sklo NeoGlass pro Apple iPhone 14 Max, černá

Značka: prodejce neuvedl

Hybridní sklo NeoGlass pro Apple iPhone 14 Max, černá

Popis produktu

NeoGlass je nové, nejodolnější ochranné hybridní sklo z dílny 3mk. 13 let zkušeností v produkci ochranných skel umožnilo vyvinout NeoGlass s výjimečně odolnými hranami, které se během užívání nebudou odlamovat. Při pádu telefonu absorbuje NeoGlass nárazovou energii a chrání displej až o 350%. Případné prasknutí skla nezpůsobí jeho rozpadnutí na malinké a ostré kousíčky.

Materiál kombinující fólii a sklo budí dojem, jako byste se dotýkali přímo displeje. Důležitou roli zde hraje teplota, která je při dotyku skleněného displeje nižší, než při dotýkání se ochranného skla. Teplota NeoGlass při jeho použití se blíží teplotě skleněného displeje. NeoGlass chrání celý displej telefonu, přičemž dokonale vyhlazené hrany dávají zapomenout, že máte na displeji něco navíc.

NeoGlass má odolnost proti poškrábání na úrovni 8H.

Hlavní vlastnosti:

  • nejodolnější ochranné sklo o tvrdosti 8H
  • je celoplošné
  • dojde-li k prasknutí, nedrolí se

Sada obsahuje: nerozbytné sklo NeoGlass, kartičku na rozetření bublin, čistící a suchý hadřík.Rozměry balení: 19x11x0,8 cm (VxŠxH)Váha: 60g

Návod na instalaci:

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce 3MK
UCPS kód 4124071
UPC kód (EAN) 5903108489287
Pozice v kategorii 149. (v Ochranná skla)
Pozice v kategorii 2732. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.