Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců minibuticek - Ing. Monika Malinková a CEDR Pardubice o.p.s. v termínu 1. - 7.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Industriální vintage závěsné svítidlo 25 W pestré kulaté 41 cm

Značka: prodejce neuvedl

Industriální vintage závěsné svítidlo 25 W pestré kulaté 41 cm

Popis produktu

Toto závěsné svítidlo má celkovou délku 106 cm a jeho stínidlo měří v průměru 41 cm. Jedná se o dokonalý způsob, jak prozářit svůj obývací pokoj, jídelnu, kancelář a tak dále.Lampa má železné stínidlo s recyklovaným vícebarevným povrchem, skvěle proto zapadne jak do venkovských, tak industriálních interiérů. Do stropního světla je třeba namontovat žárovku s paticí E27 a s výkonem maximálně 25 wattů. K instalaci si můžete vybírat ze žárovek E27 různých barev, abyste si doma navodili ideální atmosféru klidu a pohody. Součástí balení je též montážní příslušenství.Upozornění: Jedná se o svítidlo v industriálním stylu, na stínidlu se proto vyskytují jisté nedokonalosti, které mu dodávají osobitý šmrnc a jedinečný rustikální vzhled. Žárovky nejsou součástí balení.Barva: vícebarevnáMateriál: železo s recyklovanou vícebarevnou povrchovou úpravou (zelená, žlutá, červená, modrá)Rozměry stínidla: 41 x 26,5 cm (průměr x V)Celková výška včetně řetězu a železného krytu: 106 cmPrůměr krytu: 10 cmTyp patice: E27Maximální výkon: 25 WSměrnice o nízkém napětíŽárovka není součástí balení
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3965497
UPC kód (EAN) 8720286024294
Pozice v kategorii 214. (v Stolní lampy)
Pozice v kategorii 79693. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.