Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců minibuticek - Ing. Monika Malinková a CEDR Pardubice o.p.s. v termínu 1. - 7.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Intex Rámový bazén Prism Frame Premium 366 x 76 cm

Značka: prodejce neuvedl

Intex Rámový bazén Prism Frame Premium 366 x 76 cm

Popis produktu

Užijte si na svém dvorku s rodinou a přáteli spoustu zábavy v bazénu Prism Frame Premium od značky Intex.Každý rámový bazén Intex se skládá ze 3 vrstev: mřížkovaná polyesterová vnitřní vrstva s tlustou a odolnou PVC vnější vrstvou na obou stranách. Bazén, zpevněný pevnými práškově lakovanými ocelovými trubkami a doplněný stylovou a luxusní vložkou, má stabilní konstrukci. Snadno se udržuje a skladuje, když ho právě nepoužíváte. Bazén má také velkorysé rozměry, takže si v něm zaplave celá rodina současně.Pořiďte si tento bazén domů a užijte si příjemné letní odpoledne s rodinou a přáteli!Barva: šedáRozměry: 366 x 76 cm (průměr x V)Odolný rám s práškovým nástřikemTvar: kulatýObjem vody (90 %): 6 503 lPřipravený k naplnění za 30 minutNapětí čerpadla na vodu: 12 VKapacita filtračního čerpadla: 2 271 lNepropíchnutelné 3vrstvé materiályVhodné pro děti starší 6 letČíslo položky Intex: 26712GNBalení obsahuje:1 x bazén1 x filtrační čerpadlo
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3970388
UPC kód (EAN) 8720286155516
Pozice v kategorii 294. (v Bazény)
Pozice v kategorii 81896. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.