Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Jídelní stůl 160 x 80 x 75 cm masivní akácie a nerezová ocel

Značka: prodejce neuvedl

Jídelní stůl 160 x 80 x 75 cm masivní akácie a nerezová ocel

Popis produktu

Tento jídelní stůl z masivního dřeva se vyznačuje svým působivým, industriálním stylem a krásně zapadne do vaší jídelny nebo kuchyně.Stolní deska z masivního akáciového dřeva je mimořádně pevná. Přírodní hrany kopírují přirozený tvar stromu, a tím stolu přidávají na půvabu. Nohy z nerezové oceli mu naopak propůjčují industriální šarm a zajišťují výtečnou stabilitu. Stůl je třeba nejdříve sestavit.Upozorňujeme, že dřevo je přírodní produkt, a může tak vykazovat jisté nedokonalosti.Materiál: masivní akáciové dřevo s olejovaným povrchem (stolní deska) + nerezová ocel (nohy)Rozměry: 160 x 80 x 75 cm (D x Š x V)Síla stolní desky: 3 cmS nepravidelnými hranami dřeva, které sledují přirozený tvar stromu
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3994034
UPC kód (EAN) 8719883680989
Pozice v kategorii 3775. (v Jídelní stoly)
Pozice v kategorii 61892. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.