Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Jídelní stůl 180 x 90 x 76 cm hrubé mangovníkové dřevo

Značka: prodejce neuvedl

Jídelní stůl 180 x 90 x 76 cm hrubé mangovníkové dřevo

Popis produktu

Vychutnávejte si s rodinou a přáteli každý den výtečné jídlo u tohoto dřevěného jídelního stolu! Kuchyňský stůl je ručně vyrobený z hrubého mangovníku, tropického tvrdého dřeva s velkou nosností. Skvěle také odolává opotřebení a působení času, takže je stabilní a dlouho vydrží. Jídelní stůl má práškově lakované železné nohy, takže je vysoce stabilní a odolný. Dřevěná stolní deska je perfektní pro odkládání nápoje, svačinu nebo vystavení dekorací. Důležité upozornění: Barvy a odstíny dřeva se mohou lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.Materiál: hrubé mangovníkové dřevo s přírodním povrchem, práškově lakované železoRozměry: 180 x 90 x 76 cm (D x Š x V)Montáž nutná: ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3998237
UPC kód (EAN) 8720286067529
Pozice v kategorii 3490. (v Jídelní stoly)
Pozice v kategorii 68703. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.