Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Jídelní stůl šedý 180 x 90 x 76 cm masivní sheeshamové dřevo

Značka: prodejce neuvedl

Jídelní stůl šedý 180 x 90 x 76 cm masivní sheeshamové dřevo

Popis produktu

Náš stylový jídelní stůl s rustikálním kouzlem ve vaší kuchyni či jídelně krásně vynikne.Jídelní stůl je vyrobený z masivního sheeshamového dřeva. Sheesham, jemuž se někdy také říká rosewood nebo palisandr, je tropické tvrdé dřevo proslulé svou bohatou kresbou. Stůl je celý ručně dělaný a každá fáze výrobního procesu je prováděna s mimořádnou péčí, ať už se jedná o leštění, natírání anebo lakování.Sestavení jídelního stolu je jednoduché. Důležité upozornění: Barvy se mohou lišit kus od kusu, takže je každý z našich jídelních stolů zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.Barva: šedáRozměry: 180 x 90 x 76 cm (D x Š x V)Materiál: masivní sheeshamové dřevoLeštěné, natřené a nalakované
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3993653
UPC kód (EAN) 8719883559698
Pozice v kategorii 3280. (v Jídelní stoly)
Pozice v kategorii 66626. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.