Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Jídelní židle 2 ks hořčicově žluté textil

Značka: prodejce neuvedl

Jídelní židle 2 ks hořčicově žluté textil

Popis produktu

Tyto jídelní židle se vyznačují stylovým a moderním designem, se kterým ve vaší jídelně či kuchyni okamžitě upoutají pozornost. Zároveň vám poskytnou pohodlné místo, kde se můžete s rodinou usadit k večeři, nebo si odpočinout a začíst se do své oblíbené knihy v obývacím pokoji.Židle jsou čalouněné tlustou, na dotek měkkou látkou a jsou také polstrované pro extra pohodlí. Navíc mají ergonomický tvar, aby se vám na nich dobře sedělo. Železné nohy dodávají židlím výtečnou stabilitu a odolnost. Barva: hořčicově žlutáMateriál: látka (100% polyester), železo s černým práškovým nástřikem a zlatě natřenými konciMateriál výplně: pěnaRozměry: 45 x 54 x 86,5 cm (Š x H x V)Výška sedáku od země: 47 cmMontáž nutná: anoBalení obsahuje:2 x jídelní židle
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4031315
UPC kód (EAN) 8720286179857
Pozice v kategorii 2809. (v Jídelní židle)
Pozice v kategorii 69638. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.