Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Jídelní židle 2 ks šedé umělá kůže

Značka: prodejce neuvedl

Jídelní židle 2 ks šedé umělá kůže

Popis produktu

Tyto jídelní židle v elegantním a moderním stylu krásně vyniknou v každém prostředí, ať už doma, v kanceláři, v baru, v kavárně či na mnoha jiných místech. Otočné židle jsou čalouněné snadno omyvatelnou umělou kůží a poskytnou vám při sezení optimální pohodlí. Chromovaná ocelová podstava zaručuje mimořádnou odolnost. Výšku snadno upravíte pomocí mechanismu s plynovým pístem, i proto se jedná o dokonalý doplněk do každého funkčního baru či jídelny. Židle se otáčí o 360 stupňů, což jí dodává jedinečnou flexibilitu.Barva: šedáMateriál: umělá kůže (60 % PU, 30 % polyester, 10 % bavlna), chromovaná ocelRozměry: 45,5 x 45 x (61–76) cm (Š x H x V)Průměr základny: 38,5 cmOtáčení o 360 stupňůMechanismus s plynovým pístemNastavitelná výška: anoMontáž nutná: anoBalení obsahuje:2 x jídelní židle
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4033672
UPC kód (EAN) 8720286535042
Pozice v kategorii 4509. (v Jídelní židle)
Pozice v kategorii 71550. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.