Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců minibuticek - Ing. Monika Malinková a CEDR Pardubice o.p.s. v termínu 1. - 7.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Jídelní židle 4 ks krémové samet

Značka: prodejce neuvedl

Jídelní židle 4 ks krémové samet

Popis produktu

Tato sada jídelních židlí vyniká svým prostým, ale nadčasovým designem a poskytne vám při sezení maximální pohodlí.Kuchyňská židle je čalouněná hebkým sametem, který vám zajistí optimální pohodlí. Ocelový rám zajišťuje vysokou odolnost a stabilitu. Výšku otočné jídelní židle snadno upravíte pomocí mechanismu s plynovým pístem a představuje dokonalý doplněk do každého funkčního baru či jídelny. Židle je také vybavená pojezdovými kolečky s 360stupňovou rotací, což jí dodává vysokou flexibilitu.Barva: krémováMateriál: samet (100% polyester), ocel s práškovým nástřikemRozměry: 31 x (42–54) cm (průměr x V)Otáčení o 360 stupňůVčetně pojezdových kolečekMechanismus s plynovým pístemMontáž nutná: anoBalení obsahuje:4 x jídelní židle
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4027600
UPC kód (EAN) 8720286726877
Pozice v kategorii 764. (v Jídelní židle)
Pozice v kategorii 72086. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.