Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Jídelní židle 4 ks vínové chromovaná ocel a umělá kůže

Značka: prodejce neuvedl

Jídelní židle 4 ks vínové chromovaná ocel a umělá kůže

Popis produktu

Tyto otočné jídelní židle jsou univerzální a ideální do každé domácnosti, kanceláře i obývacího pokoje.Otočné židle jsou čalouněné umělou kůží, která se snadno čistí, a zajistí vám při sezení optimální pohodlí. Chromovaná ocelová podstava je zárukou vysoké odolnosti. Výšku sedáku lze nastavovat pomocí mechanismu s plynovým pístem, aby se vám co nejlépe sedělo. Židle se navíc otáčí o 360 stupňů, což jí dodává velkou flexibilitu.Barva: vínováMateriál: umělá kůže (60 % polyvinychlorid, 25 % polyester, 15 % bavlna), chromovaná ocelRozměry: 44 x 44 x (41–56) cm (Š x H x V)Průměr základny: 38,5 cmOtáčení o 360 stupňůMechanismus s plynovým pístemNastavitelná výška: anoMontáž nutná: anoBalení obsahuje:4 x jídelní židle
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4028535
UPC kód (EAN) 8720286750292
Pozice v kategorii 1597. (v Jídelní židle)
Pozice v kategorii 72872. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.