Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Jídelní židle krémovočerná umělá kůže

Značka: prodejce neuvedl

Jídelní židle krémovočerná umělá kůže

Popis produktu

Ať už zasedáte k večeři v jídelně, nebo si jen chcete odpočinout a přečíst pár stránek v obývacím pokoji, tato jídelní židle vyhoví všem vašim potřebám.Jídelní židle je čalouněná umělou kůží, snadno se tedy čistí. Je také hustě polstrovaná pěnovým molitanem, takže vám při sezení poskytne optimální pohodlí. Rám z kovu a překližky zajišťuje mimořádnou odolnost a stabilitu. Výšku židle jednoduše upravíte pomocí mechanismu s plynovým pístem. Kuchyňská židle představuje dokonalý doplněk do každého jídelního koutu. Navíc se otáčí o 360 stupňů, což jí zaručuje skvělou flexibilitu. Barva: krémová a černáMateriál: umělá kůže (60 % polyuretan, 30 % polyester, 10 % bavlna), překližka, kovMateriál výplně: pěnaRozměry: 52 x 56 x (72–86) cm (Š x H x V)Šířka sedáku: 38 cmHloubka sedáku: 39 cmVýška sedáku: 43–57 cmVýška opěradla: 34 cmVýška područek od sedáku: 14,5 cmOtáčení o 360 stupňůS plynovou pružinouMontáž nutná: ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4027473
UPC kód (EAN) 8720286808511
Pozice v kategorii 634. (v Jídelní židle)
Pozice v kategorii 72354. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.