Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

JIRI MODELS Hra Postřeh! prasátko Peppa Pig *SPOLEČENSKÉ HRY*

Značka: prodejce neuvedl

JIRI MODELS Hra Postřeh! prasátko Peppa Pig *SPOLEČENSKÉ HRY*

Popis produktu

Hra Be Quick!

Karetní hra na postřeh a rychlé reflexy obsahuje 30 barevných kartiček ke hraní v tubě s oblíbeným pohádkovým motivem prasátka Peppiny. Součástí balení jsou i pravidla, jak si hru zahrát.

Prasátko Pepina je britský dětský animovaný televizní seriál. Příběh je o malém prasátku Peppě a její rodině a přátelích. Každý její kamarád představuje jiný druh savce. Peppini kamarádi jsou stejně staří jako ona.
Peppa má
mladšího bratra Toma. Příběhy jednotlivých dílů představují každodenní aktivity jako chození do školky, návštěvu prarodičů, jízdu na kole nebo nakupování. Postavy nosí oblečení, žijí v domech, řídí auta, ale stále si
zachovávají
některé charakteristické vlastnosti zvířat, jež představují. Peppa a její rodina během rozhovoru chrochtá, ostatní zvířata dělají odpovídající zvuky, když mluví.

Rozměry balení (š v h): 12 x 10 x 12cm

Cena je uvedena za 1 balení hry
Hračka je vhodná pro děti od 3 let
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Jiri Models
UCPS kód 3662022
UPC kód (EAN) 8595593829159

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.