JOBY GripTight Mount Pro - Black

Značka: prodejce neuvedl

JOBY GripTight Mount Pro - Black

Popis produktu

Zachyťte každý okamžik bez roztřesení a s neskutečnou ostrostí, ať už jste kdekoliv. Jednoduchý a velmi flexibilní držák lze vložit nejen do batohu, ale také klidně do kabelky. Držák pak už jen vyndáte a připevníte na běžný stativový závit.

Kompaktní držák JOBY GripTight Mount Pro je určený pro mobilní telefony šířky 56-91 mm. Zachyťte každý okamžik bez roztřesení a s neskutečnou ostrostí, ať už jste kdekoliv. Jednoduchý a velmi flexibilní malý stativ lze vložit nejen do batohu, ale také klidně do kabelky a vychutnat si ostré vzpomínky z každého výletu.

Držák je kompatibilní s nejnovějšími zařízeními, jako je iPhone, ale i ostatní chytré telefony. Přidělání zařízení na stativ je velmi jednoduché a zařízení perfektně ve stativu drží. Kulová hlava umožňuje snadné nastavení úhlu záběru.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce JOBY
UCPS kód 2184015
UPC kód (EAN) 0817024013899
Pozice v kategorii 77. (v Ostatní)
Pozice v kategorii 12033. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.