Just Wholefoods Vegan želé bonóny, Frooty Fruits 100 g, bio, vegan

Značka: prodejce neuvedl

Just Wholefoods Vegan želé bonóny, Frooty Fruits 100 g, bio, vegan

Popis produktu

Vegan želé bonbóny od britské značky Just Wholefoods jsou vyráběny pouze v malých objemech a z těch nejkvalitnějších surovin. Neobsahují umělá barviva, příchutě, palmový olej a ani lepek. Jsou vyrobeny z ovocných džusů v bio kvalitě. Jsou vhodné pro vegany, ale i pro milovníky želé bonbónů a nejmenší.


Britská značka Just whole foods nabízí pouze kvalitní veganská jídla od roku 1989. Používají suroviny z ekologického zemědělství. Všechny produkty jsou vhodné pro vegany, neobsahují palmový olej, konzervanty, barviva, bez lepku a umělá dochucovadla.


Složenítřtinivý cukr*, glukozový sirup*, pektin, koncentráty ovocných šťáv 1.2% (jahody*, maliny*, pomeranč*, citrony*), kyselina citronová, přírodní příchutě (jahody, maliny), citron olej*, pomeranč olej*.*certifikované bio složky


Výrobce: Unit 16, Cirencester Business Estate, Love Ln, Elliott Rd, Cirencester GL7 1YS, Spojené království


Země původu: Velká Británie


Obsah: 100 g

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 1297014
UPC kód (EAN) 5022775801113
Pozice v kategorii 1. (v Instantní jídla)
Pozice v kategorii 243. (v Potraviny)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.