Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Kadeřnický mycí box s křeslem umělá kůže

Značka: prodejce neuvedl

Kadeřnický mycí box s křeslem umělá kůže

Popis produktu

Tento kadeřnický mycí box s křeslem má ideální design pro kadeřnické salóny. Klienti, usazení v tomto křesle, mohou relaxovat, zatímco si užívají mytí vlasů a příjemné kadeřnické služby v salonech. Tento kadeřnický mycí box je čalouněný umělou kůží a polstrovaný pěnovým molitanem. Čalounění z umělé kůže je odolné vůči roztržení a zároveň je příjemné na dotek. Ocelový rám se širokými područkami kadeřnickému křeslu zaručuje vysokou stabilitu. Měkká opěrka krku má speciální design, aby se klient mohl při mytí vlasů příjemně uvolnit. Hluboké umyvadlo je navržené tak, aby z něj nestříkala voda. Sítko pod umyvadlem na mytí vlasů zabrání ucpání vodovodního potrubí vlasy a dalším odpadem. Pomocí zvedacího mechanismu s plynovým pístem můžete výšku křesla upravit podle potřeby. Navíc se dá otáčet o 360 stupňů, což mu dodává extra flexibilitu. Užijte si příjemné mytí vlasů a báječné kadeřnické služby s touto pohodlnou kadeřnickou sadou!Barva: bílá a černáMateriál: umělá kůže (80 % PVC, 10 % bavlna, 10 % polyester), překližka, ocelMateriál umyvadla: plastMateriál výplně: pěnaRozměry mycího boxu: 137 x 59 x 82 cm (D x Š x V)Rozměry kosmetické židle: 55 x 59 x (86–95) cm (Š x H x V)Roztažitelná sprchová tryskaMontáž nutná: anoBalení obsahuje:1 x kadeřnické křeslo k mycímu boxu1 x kosmetická židle1 x umyvadlo1 x sprchová tryska1 x baterie2 x hadička
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4027164
UPC kód (EAN) 8720286706374
Pozice v kategorii 10. (v Sedátka a stoličky)
Pozice v kategorii 67171. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.