Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Kancelářská skříň antracitová 90x40x180 cm ocel a tvrzené sklo

Značka: prodejce neuvedl

Kancelářská skříň antracitová 90x40x180 cm ocel a tvrzené sklo

Popis produktu

Kancelářská skříň klasického typu je skvělou volbou pro praktické uskladnění vašich šanonů a kancelářských potřeb.Tato kancelářská skříň je vyrobena z oceli, takže je odolná a snadno se čistí. Uvnitř najdete 3 nastavitelné police, takže můžete snadno a úhledně třídit soubory do různých kategorií a mít je v bezpečí. Horní 2 dvířka mají tvrzené sklo, takže snadno najdete požadované soubory. Zásuvky s 3dílnými pojezdy s kuličkovými ložisky zajišťují hladké otevírání a zavírání i při zvýšené zátěži. Se svým ikonickým designem se tato skříň bude hodit do každé kanceláře.Barva: antracitováMateriál: ocel a tvrzené skloRozměry: 90 x 40 x 180 cm (Š x H x V)Se 3 nastavitelnými policemiSe zámky4 dvířka (horní 2 dvířka s tvrzeným sklem)2 zásuvky s třídílnými pojezdy s kuličkovými ložiskyNosnost každé police: 30 kgNosnost každé zásuvky: 25 kgMaximální nosnost: 90 kgMontáž nutná: anoVAROVÁNÍ: Aby nedošlo k převrácení, musí být tento produkt upevněný ke zdi pomocí přiloženého příslušenství.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3998776
UPC kód (EAN) 8720286566336
Pozice v kategorii 133. (v Skříně)
Pozice v kategorii 69145. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.