Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Knihovna bílá a dub sonoma 97,5 x 29,5 x 100 cm dřevotříska

Značka: prodejce neuvedl

Knihovna bílá a dub sonoma 97,5 x 29,5 x 100 cm dřevotříska

Popis produktu

Tato elegantní klasická knihovna je nejen praktickým nábytkem, ale zároveň také zkrášlí vaše bydlení.Knihovna je vyrobena z kvalitní desky, je tudíž robustní, odolná a má dlouhou životnost. Osm velkých přihrádek vám poskytne spoustu místa pro přehledné ukládání časopisů, knih, DVD a multimediálních zařízení, které chcete mít po ruce, stejně jako i pro vystavení různých dekorativních předmětů.Regál na knihy snadno očistíte vlhkým hadříkem. Bez námahy ho sestavíte za použití přiložených montážních materiálů. Barva: bílá a dub sonomaMateriál: dřevotřískaRozměry: 97,5 x 29,5 x 100 cm (Š x H x V)Osm velkých přihrádekMontážní materiál je součástí baleníUpozornění: Šroub(y) a hmoždinka (hmoždinky) do stěny nejsou součástí balení. Dokupte si prosím šroub(y) a hmoždinku (hmoždinky) vhodné pro vaše stěny. Pokud si nejste jisti, jaký materiál potřebujete, požádejte o radu odborníka. Pečlivě si přečtěte pokyny a dodržujte každý krok.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3990151
UPC kód (EAN) 8719883673370
Pozice v kategorii 296. (v Knihovny)
Pozice v kategorii 59357. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.