Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců minibuticek - Ing. Monika Malinková a CEDR Pardubice o.p.s. v termínu 1. - 7.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Knihovna/TV skříňka dub sonoma 143 x 30 x 36 cm

Značka: prodejce neuvedl

Knihovna/TV skříňka dub sonoma 143 x 30 x 36 cm

Popis produktu

Tato elegantní klasická knihovna je nejen praktickým nábytkem, ale zároveň také zkrášlí vaše bydlení.Knihovna je vyrobená z dřevotřísky, která zajišťuje její robustnost, odolnost a dlouhou životnost. Ve čtyřech přihrádkách najdete spoustu prostoru pro uložení a přehledné uspořádání vašich časopisů, knih, DVD, multimediálních zařízení a dalších různých věcí, které chcete mít stále při ruce. Tyto všestranné police můžete buď horizontálně postavit na zem, nebo je zavěsit horizontálně nebo vertikálně na zeď, představují proto ideální doplněk do vašeho bydlení.Regál na knihy snadno očistíte vlhkým hadříkem. Bez námahy ho sestavíte za použití přiložených montážních materiálů.Barva: dub sonomaMateriál: dřevotřískaRozměry: 143 x 30 x 36 cm (Š x H x V)Se 4 přihrádkamiMůžete buď umístit horizontálně na podlahu, nebo zavěsit na zeď vertikálně nebo horizontálně.Montážní materiál je součástí baleníUpozornění: Šroub(y) a hmoždinka (hmoždinky) do stěny nejsou součástí balení. Dokupte si prosím šroub(y) a hmoždinku (hmoždinky) vhodné pro vaše stěny. Pokud si nejste jisti, jaký materiál potřebujete, požádejte o radu odborníka. Pečlivě si přečtěte pokyny a dodržujte každý krok.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3990165
UPC kód (EAN) 8719883674254
Pozice v kategorii 686. (v Police)
Pozice v kategorii 63863. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.