Knossos Olivové mýdlo Aloe vera

Značka: prodejce neuvedl

Knossos Olivové mýdlo Aloe vera

Popis produktu

Olivové mýdlo s Aloe vera od řecké značky Knossos je vhodné pro všechny pro všechny typy pleti. Díky složení z čistě přírodních látek můžete mýdlo použít i pro nejmenší či pro suchou či citlivou pleť. Je vhodné na tělo i obličej.


Firma Knossos vyrábí svá mýdla bez zbytečné chemie a bez parfemace. 


Díky obsahu 75% olivového oleje má olivové mýdlo hydratační schopnosti, vyživuje pokožku, nenarušuje hydrolipidovou vrstvu a nevysušuje.


Toto mýdlo je obohacené o Aloe vera, které skvěle hydratuje, jelikož dokáže na sebe vázat vlhkost. Funguje jako antioxidant a je protizánětlivý. Také tlumí viditelnost strií, zajišťuje obnovu porušené tkáně, a navrací jí elasticitu.Složení: zmýdelněný olivový olej, voda, stolní sůl, jemné  aroma aloe vera


Hmotnst: 100 g


 


Řecká olivová Mýdla Knossos jsou vhodná pro vegany, jsou bez alkoholu, neobsahují palmový olej, parfemaci, silikony a SLS či SLES. 


 


Proč je skvělé používat přírodní olivová mýdla Knossos se dozvíte ZDE


 

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Knossos
UCPS kód 3468910

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.