Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Koberec patchwork pravá kůže 160x230cm chevron hnědobílý

Značka: prodejce neuvedl

Koberec patchwork pravá kůže 160x230cm chevron hnědobílý

Popis produktu

Náš exkluzivní patchworkový koberec z pravé kůže dodá vaší domácnosti nádech luxusu a originality.Je vyroben z vysoce kvalitní hovězí kůže, takže je každý z našich koberců jedinečný. Díky přírodnímu barevnému schématu a patchworkovému designu se koberec hodí do každého pokoje a zaujme na první pohled. Přidali jsme navíc těžký a silný plstěný podklad, takže je koberec odolný a zůstává pevně na místě.Poznámka: Jelikož je koberec ručně vyráběný, mohou se vzor a barva lehce lišit.Barva: hnědá a bíláMateriál: hovězí kůže se srstíRozměry: 160 x 230 cm (Š x D)Hmotnost: 1 900 g/m2Celková výška: 8 mmSe silným plstěným podklademRučně vyrobené, každý koberec je jedinečnýMateriál: Kůže: 100%
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3959774
UPC kód (EAN) 8718475579007
Pozice v kategorii 40. (v Doplňky)
Pozice v kategorii 51418. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.