Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Koberec pravá kůže se srstí 80 x 150 cm hnědo-bílý

Značka: prodejce neuvedl

Koberec pravá kůže se srstí 80 x 150 cm hnědo-bílý

Popis produktu

Pokud byste si rádi pořídili koberec, který je jak nápadný, tak praktický, už dál nehledejte. Náš ručně utkaný koberec z pravé kůže se srstí pro vás bude tím pravým!Náš exkluzivní koberec z hovězí kůže se srstí vynikne ve vašem bydlení jako luxusní a originální dekorativní doplněk. Je ručně vyrobený z vysoce kvalitní hovězí kůže, každý koberec je tedy zcela jedinečný. Jeho přírodní barevnost a design ploše tkaných vláken v jakémkoliv prostředí zaujme na první pohled.Poznámka: Jelikož je koberec ručně dělaný, mohou se vzor a barva lehce lišit.Barva: hnědá a bíláMateriál: hovězí kůže se srstíRozměry: 80 x 150 cm (Š x D)Tloušťka: 10 mm100% bavlněný útekRučně vyrobené, každý koberec je jedinečnýMateriál: Kůže: 100%
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3960311
UPC kód (EAN) 8719883681597
Pozice v kategorii 160. (v Doplňky)
Pozice v kategorii 56579. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.