Kojenecké body s dlouhým rukávem New Baby Zvířátko Pejsek modré Modrá velikost - 68 (4-6m) - Modrá / 68 (4-6m) Modrá, 68 (4-6m)

Značka: prodejce neuvedl

Kojenecké body s dlouhým rukávem New Baby Zvířátko Pejsek modré Modrá velikost - 68 (4-6m) - Modrá / 68 (4-6m) Modrá, 68 (4-6m)

Popis produktu

Originální bavlněné kojenecké body s dlouhým rukávem New Baby Zvířátko Pejsek, s roztomilým obrázkem zvířátka. Přední stranu body zdobí zvířátko a na zadní straně je vyobrazen buď ocásek, žihadélko nebo křidélka. Vždy dle typu daného zvířátka. Body je v krásných zářivých barvách a rukávky jsou ukončeny širším pružným lemem, který netlačí na ručičku miminka. Barvy použité k potisku jsou certifikovány a vhodné pro miminka. Je vyrobeno z příjemného a kvalitního materiálu, ve kterém se bude Vaše miminko cítit příjemně. Body má zapínání na cvočky na ramínku a mezi nožičkami, což usnadňuje oblékání a přebalování. Dopřejte Vašemu miminku vyniknout v originálním body a bude určitě nepřehlédnutelné. Složení: 100% bavlna.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce NEW BABY
UCPS kód 365118
UPC kód (EAN) 8596164023419

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.