Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Konferenční stolek 100 x 55 x 45 cm hrubé mangovníkové dřevo

Značka: prodejce neuvedl

Konferenční stolek 100 x 55 x 45 cm hrubé mangovníkové dřevo

Popis produktu

Tento dřevěný konferenční stolek dodá industriální vzhled vašemu obývacímu pokoji nebo jakémukoli pokoji, kam ho umístíte.Tento konferenční stolek je vyrobený z masivního hrubého mangovníku, tropického tvrdého dřeva se schopností nést velkou váhu. Toto dřevo také výborně odolává zubu času a opotřebení, a proto je nábytek z něj vyrobený stabilní a odolný. Ocelové nohy stolku jsou ošetřené práškovým nástřikem a poskytují extra stabilitu. Tento stolek k pohovce má také 2 zásuvky a poličku, které poskytují dostatek prostoru pro organizované uložení vašich věcí v dosahu ruky. Tento akcentový stolek může sloužit také jako stolek k pohovce nebo stolek do obývacího pokoje.Důležité upozornění: Barvy a odstíny dřeva se mohou lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.Barva: hnědá a černáMateriál: hrubé mangovníkové dřevo, ocelRozměry: 100 x 55 x 45 cm (D x Š x V)Montáž nutná: ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3998167
UPC kód (EAN) 8720286064054
Pozice v kategorii 1372. (v Konferenční stolky)
Pozice v kategorii 68153. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.