Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Konferenční stolek 110 x 60 x 35 cm masivní recyklované dřevo

Značka: prodejce neuvedl

Konferenční stolek 110 x 60 x 35 cm masivní recyklované dřevo

Popis produktu

Zkrášlete své bydlení v rustikálním stylu s tímto dřevěným konferenčním stolkem.Stolek k pohovce je vyrobený z masivního recyklovaného dřeva, které pochází z trámů, podlah a podpěrných nosníků ze starých budov určených k demolici. Může tedy sestávat z celé řady různých druhů dřeva, jako jsou borovice, teak, mangovník, akácie atd. Recyklované dřevo tak nabývá vlastností všech těchto rozličných typů dřevin. Navíc je již zestárlé, zvětralé a vyschlé, takže se nesmršťuje ani neohýbá. Nohy z práškově lakovaného železa zase stolku přidávají na robustnosti. 1 police vám poskytne dodatečný úložný prostor pro vaše věci.Důležité upozornění: Barvy se liší kus od kusu, každý z našich dřevěných stolků do obýváku je tedy zcela jedinečný.Materiál: masivní recyklované dřevo se smíšenou barevnou povrchovou úpravou, černě práškově lakované železoRozměry: 110 x 60 x 35 cm (D x Š x V)Montáž nutná: ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3998047
UPC kód (EAN) 8720286060605
Pozice v kategorii 1334. (v Konferenční stolky)
Pozice v kategorii 68490. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.