Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Konferenční stolek betonově šedý 75 x 75 x 38 cm dřevotříska

Značka: prodejce neuvedl

Konferenční stolek betonově šedý 75 x 75 x 38 cm dřevotříska

Popis produktu

Tento jednoduchý konferenční stolek vnese do vašeho bydlení nadčasový šarm.Konferenční stolek je dostatečně stabilní a odolný, aby vám sloužil po dlouhá léta. Bytelná stolní deska je bezpečný povrch, na který můžete odkládat nápoje a vystavit si vázy, ovocné mísy nebo dekorace. Tento stolek nabízí výsuvný úložný prostor pod stolní deskou, který lze využít k ukládání časopisů, knih, dálkových ovladačů a dalších věcí. Snadno se udržuje a čistí vlhkým hadříkem.Barva: betonově šedáMateriál: dřevotřískaRozměry: 75 x 75 x 38 cm (Š x H x V)RozšířitelnéMontáž nutná: ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4007072
UPC kód (EAN) 8720286560723
Pozice v kategorii 1915. (v Konferenční stolky)
Pozice v kategorii 70899. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.