Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Konferenční stolek bílý 110 x 50 x 34 cm masivní borové dřevo

Značka: prodejce neuvedl

Konferenční stolek bílý 110 x 50 x 34 cm masivní borové dřevo

Popis produktu

Tento dřevěný konferenční stolek má moderní provedení a stane se nadčasovým doplňkem vašeho interiéru.Konferenční stolek je vyroben z masivního borového dřeva, které zajišťuje jeho pevnost, odolnost a dlouhou životnost. Na pevné stolní desce můžete pohodlně servírovat občerstvení a nápoje nebo si na ní vystavit vázy, ovocné mísy či jiné dekorativní předměty. Ve stolku je úložná police, kam si můžete uschovat celou řadu věcí, a mít tak pokoj pěkně uklizený. Je ideální pro uložení knih, časopisů nebo různých drobností, které chcete mít na dosah ruky. Snadno se čistí vlhkým hadříkem. Barva: bíláMateriál: masivní borové dřevoRozměry: 110 x 50 x 34 cm (Š x H x V)Montáž nutná: ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4007569
UPC kód (EAN) 8720286761991
Pozice v kategorii 2069. (v Konferenční stolky)
Pozice v kategorii 66380. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.