Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Konferenční stolek černý a průhledný 95x55x40 cm tvrzené sklo

Značka: prodejce neuvedl

Konferenční stolek černý a průhledný 95x55x40 cm tvrzené sklo

Popis produktu

Dodejte svému stávajícímu bydlení moderní šmrnc s tímto jednoduchým, a přitom stylovým konferenčním stolkem!Přístavný stolek má horní desku z tvrzeného skla. Zespodu ho podepírají melaminové nohy, takže je i mimořádně bezpečný a stabilní. Díky dvoupatrovému provedení vám tento stolek k pohovce nabídne dodatečný úložný prostor a ještě posílí už tak pevnou konstrukci! Navíc se snadno čistí vlhkým hadříkem.Barva: černá a průhlednáMateriál: tvrzené sklo, melaminRozměry: 95 x 55 x 40 cm (D x Š x V)Tloušťka horní desky: 6 mmTloušťka police: 5 mm2 patraMontáž nutná: ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3998569
UPC kód (EAN) 8720286380086
Pozice v kategorii 1507. (v Konferenční stolky)
Pozice v kategorii 69001. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.