Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců minibuticek - Ing. Monika Malinková a CEDR Pardubice o.p.s. v termínu 1. - 7.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Konferenční stolek dub sonoma 55 x 55 x 42 cm dřevotříska

Značka: prodejce neuvedl

Konferenční stolek dub sonoma 55 x 55 x 42 cm dřevotříska

Popis produktu

Tento stylový konferenční stolek s moderním designem představuje praktický doplněk do vašeho stávajícího interiéru.Odkládací stolek je skvělé řešení, pokud chcete svůj obývací pokoj zbavit nepořádku. Má úložnou polici, kam si můžete dát knihy, časopisy či drobné nezbytnosti, které chcete mít po ruce. Robustní stolní deska se skvěle hodí pro servírování nápojů či jídla nebo pro vystavení dekorativních předmětů. Stolek se navíc snadno čistí vlhkým hadříkem.Barva: kouřový dubMateriál: dřevotřískaRozměry: 55 x 55 x 42 cm (Š x H x V)Montáž nutná: ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4007610
UPC kód (EAN) 8720286836118
Pozice v kategorii 2134. (v Konferenční stolky)
Pozice v kategorii 71009. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.