Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Konferenční stolek mosazný 70 x 30 cm tlučený hliník

Značka: prodejce neuvedl

Konferenční stolek mosazný 70 x 30 cm tlučený hliník

Popis produktu

Tento půvabný konferenční stolek skvěle zapadne mezi ostatní nábytek a stane se tak ústředním prvkem každého pokoje. Můžete ho rovněž použít jako odkládací stolek, přístavný stolek nebo stolek k pohovce.Konferenční stolek je vyroben z vyklepávaného hliníku, a je tudíž odolný a vysoce kvalitní. Disponuje pevnou deskou, na niž si můžete odložit pití nebo svačinu nebo na ní vystavit různé dekorativní předměty, jako jsou zarámované fotografie nebo květináče. Díky atraktivnímu vyklepávanému provedení je textura stolku navíc zajímavá i na dotek.Tento výrobek je dodáván ve složeném stavu, jeho montáž tedy není nutná.Barva: mosaznáMateriál: tlučený hliníkCelkové rozměry: 70 x 30 cm (průměr x V)LeštěnéDesign ve tvaru mísyMontáž není nutná
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3993338
UPC kód (EAN) 8718475611073
Pozice v kategorii 942. (v Konferenční stolky)
Pozice v kategorii 61401. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.