Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Konferenční stolek zelený 60x60x35cm pravý kámen mramorový vzor

Značka: prodejce neuvedl

Konferenční stolek zelený 60x60x35cm pravý kámen mramorový vzor

Popis produktu

Náš trendy moderní konferenční stolek se hodí do každé místnosti domácnosti.Stolek je vyrobený z pravého kamene s mramorovým vzorem a odolného práškově lakovaného železného rámu. Je stabilní a má dlouhou životnost. Na stabilní stolní desku si můžete s důvěrou umístit vaše nápoje, vázy, mísy s ovocem a jiné dekorace. Tento koncový stolek se snadno čistí vlhkým hadříkem.Oživte svůj domov s tímto stylovým stolkem k pohovce!Barva: zelenáMateriál: pravý kámen s mramorovou texturou, železo s práškovým nástřikem v mosazné barvěRozměry: 60 x 60 x 35 cm (D x Š x V)Montáž nutná: ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4035503
UPC kód (EAN) 8719883865874
Pozice v kategorii 2210. (v Konferenční stolky)
Pozice v kategorii 77330. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.