Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců minibuticek - Ing. Monika Malinková a CEDR Pardubice o.p.s. v termínu 1. - 7.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Konzolový stolek 115 x 35 x 76 cm akáciové dřevo a železo

Značka: prodejce neuvedl

Konzolový stolek 115 x 35 x 76 cm akáciové dřevo a železo

Popis produktu

Industriální design tohoto stylového konzolového stolku zapůsobí jak ve vašem domově, tak v kanceláři.Stolní deska je vyrobena z pevného, masivního akáciového dřeva. Jeho jedinečné kovové nohy ve tvaru písmene U dodávají stolku industriální styl a mimořádnou stabilitu. Nepravidelná hrana dřeva, která sleduje přirozený tvar stromu, navíc zdůrazňuje krásu stolku.Sestavení konzolového stolku je snadné. Upozorňujeme, že dřevo je přírodní produkt, a může tak vykazovat jisté nedokonalosti.Barva: hnědá a stříbrnáMateriál: masivní akáciové dřevo se sheeshamovou povrchovou úpravou (stolní deska) + železo s práškovým nástřikem (nohy)Rozměry: 115 x 35 x 76 cm (D x Š x V)S nepravidelnými hranami dřeva, které sledují přirozený tvar stromu
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3993581
UPC kód (EAN) 8719883550121
Pozice v kategorii 1046. (v Konferenční stolky)
Pozice v kategorii 66089. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.