Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Koupelnová skříňka se zrcadlem 60 x 15 x 75 cm MDF šedá

Značka: prodejce neuvedl

Koupelnová skříňka se zrcadlem 60 x 15 x 75 cm MDF šedá

Popis produktu

Tato skříňka se zrcadlem do vaší koupelny či jakékoli jiné místnosti přinese příjemnou estetiku.Nástěnná zrcadlová skříňka je vyrobená ze skla a MDF s melaninovým povrchem a je odolná a stabilní. Skříňka má 2 dvířka a celkem 3 přihrádky, které poskytují dostatek úložného prostoru. Snadno si do ní uložíte vaše každodenní toaletní a kosmetické potřeby, jako jsou mýdla, šampony, zubní pasty atd.Tato skříňka je stylová a funkční a do vašeho pokoje přinese autentický a výjimečný styl a půvab!Upozornění: Šroub(y) a hmoždinka (hmoždinky) do stěny nejsou součástí balení. Dokupte si prosím šroub(y) a hmoždinku (hmoždinky) vhodné pro vaše stěny. Pokud si nejste jisti, jaký materiál potřebujete, požádejte o radu odborníka. Pečlivě si přečtěte pokyny a dodržujte každý krok.Barva: šedáMateriál: MDF s melaminovou povrchovou úpravou, skloCelkové rozměry: 60 x 15 x 75 cm (Š x H x V)Rozměry police za dvířky (každý kus): 56,5 x 11,2 cm (Š x H)Rozměry skla (každý kus): 30 x 1,5 x 75 cm (Š x H x V)Nosnost: 20 kgMontáž nutná: ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3998575
UPC kód (EAN) 8720286391532
Pozice v kategorii 142. (v Zrcadla a zrcadlové skříňky)
Pozice v kategorii 69007. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.