Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Koupelnové umyvadlo s přepadem keramické světle šedé

Značka: prodejce neuvedl

Koupelnové umyvadlo s přepadem keramické světle šedé

Popis produktu

Naše umyvadlo na desku dodá každé koupelně moderní šmrnc. Hodí se také do převlékárny, kuchyně nebo na pracoviště.Kvalitní keramika s matným povrchem se snadno čistí. Přepadový otvor zajistí odtok vody, když je umyvadlo zaplněné. V umyvadle je též otvor pro instalaci vodovodní baterie. Odtokový otvor má průměr 4,5 cm. Je vhodný k instalaci na desku. Poznámka: Vodovodní baterie není součástí balení.Barva: světle šedáMateriál: keramikaRozměry: 480 x 250 x 150 mm (D x Š x V)Průměr odtokového otvoru: 45 mmPrůměr otvoru na baterii: 35 mmZahrnuje přepadový otvorTyp instalace: na deskuOdpadní potrubí není součástí balení
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4025020
UPC kód (EAN) 8720286036983
Pozice v kategorii 213. (v Sanitární keramika)
Pozice v kategorii 100029. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.