Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Králíkárna červená a bílá 140x63x120 cm masivní jedlové dřevo

Značka: prodejce neuvedl

Králíkárna červená a bílá 140x63x120 cm masivní jedlové dřevo

Popis produktu

Tato dřevěná dvoupatrová králíkárna vám poskytne útulné místo pro chov malých zvířat, zejména roztomilých králíčků. Má několik způsobů využití: hraní, pohyb, trénink nebo bezpečný pobyt vašich zvířat.Tato králíkárna vašim mazlíčkům poskytne dostatek prostoru k pohybu, zatímco husté pletivo pomáhá předcházet nepravostem chování a nepředvídaným událostem a zaručuje dostatek čerstvého vzduchu. Pletivová konstrukce má ovšem i další výhody: zvířata mají rozhled po okolí a vy je můžete pozorovat při jejich hrátkách. Do králíkárny je přístup 2 dvířky a má masivní rám, a proto je stabilní a má dlouhou životnost. Zešikmená zelená střecha je pokrytá voděodolným textilem a chrání vnitřek pelíšku před deštěm. Zásuvka vyložená plechem slouží ke snadnému čištění králíkárny. Vnitřní kóje nabízí perfektní prostor na spaní. Přízemí je spojené s horním patrem pohodlnou rampou a vysunovací podnos usnadňuje čištění.Důležitá poznámka: Doporučujeme umístit králíkárnu pod vhodný přístřešek. Prodloužíte tím její životnost.Barva: červená a bíláMateriál: masivní jedlové dřevo s povrchovou úpravou na bázi vody, překližka, ocelový drátCelkové rozměry: 140 x 63 x 120 cm (Š x H x V)Rozměry klece: 121 x 53 x 116 cm (Š x H x V)Vnitřní rozměry: 118 x 45 x 115 cm (Š x H x V)Čistá hmotnost: 18,3 kgStřecha potažená voděodolnou tkaninou (100% polyester)Neklouzavý žebřík pro snadný přístup do horního patraS výsuvným dnem pro snadné čištěníVhodné pro králíkyMontáž nutná: ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3973541
UPC kód (EAN) 8719883737942
Pozice v kategorii 82. (v Přepravky)
Pozice v kategorii 697. (v Chovatelství, rybářství a myslivost)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.