Křišťálová mini drůza - Extra kvalita - 10gr

Značka: prodejce neuvedl

Křišťálová mini drůza - Extra kvalita - 10gr

Popis produktu

Překrásně čirá, velmi silná a něžná mini drúzička brazilského křišťálu. Nádherná kvalita, čirost a krásně ukončené krystalky. Tyto drůzy mají nesmírně jemnou energii. Vyzařuje z nich naprostá nevinnost, lehkost a touha být ve vaší blízkosti. Opravdoví mazlíčci, kteří se díky své velikosti vejdou do každé kapsy a mohou tak být stále s vámi. 
Surové kameny se vyznačují vysokou silou a energií, protože nemusely projít strojovou úpravou a tromlováním. Jsou tedy velmi vhodné k léčení a čištění prostoru. Křišťál pak zvlášť silně čistí a nabíjí prostor ve kterém se nachází. Položte ho do prostoru kde cítíte, že špatně proudí energie, nebo který potřebuje uzdravit a nabít. Nebojte se ho položit i na tělo, ulevuje od bolestí a léčí tělo i duši.
Rozměry: cca 28 x 23 x 18mmVáha: cca 10gr Země původu: Brazílie
 
Domů vám přijde přesně ten kousek, který vidíte na fotografiích.
Pro další mini drúzičky se podívejte sem.Pro kompletní nabídku křišťálů se podívejte sem. 
 
Křišťál je nejmocnější a nejuniverzálnější kámen. Jeho nádherným a jemným vibracím, čirému, občas duhovému třpytu podlehli lidé již v dávných dobách. Křišťál je mocným ochranným kamenem, používá se jako amulet. POmáhá nám vyčistit naší dusi od všech negativních a špatných nánosů. Objevit v sobě znovu šťastnou a nespoutanou duši, která se dovede radovat ze života, užívat si drobných radostí a případné starosti řešit s optimismem a bezprostředností.
Když si potřebujete vzpomenout na pocit štěstí, volnosti a uvolnění, podržte chviličku svůj křišťálek v dlani, zadívejte se do jeho jasné záře a okamžitě ucítíte příliv krásné, čisté energie a radosti. Na noc si svůj křišťálek dejte pod polštář a požádejte ho, aby vám ve snu pomohl vyřešit vaši aktuální starosti a slibte si, že si ráno všechny noční myšlenky a sny budete pamatovat. Možná se vám v noci stane, že se zničehonic probudíte a budete najednout vědět jak přesně situaci vyřešit. Ráno potom každopádně vstenete odpočinutá a s pocitem dobře vykonané práce.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3719431
Pozice v kategorii 231. (v Drahé kameny)
Pozice v kategorii 40623. (v Oblečení, obuv a doplňky)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.