Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců minibuticek - Ing. Monika Malinková a CEDR Pardubice o.p.s. v termínu 1. - 7.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Krycí plachty 2 ks 260 g/m2 4 x 20 m bílé

Značka: prodejce neuvedl

Krycí plachty 2 ks 260 g/m2 4 x 20 m bílé

Popis produktu

Tyto všestranné krycí plachty jsou velmi odolné, a výborně se hodí k výstavbě skleníků, ale také na zakrytí zahradního nábytku, dřevníků, přívěsů, aut, lodí, jízdních kol, pracovních prostor a stavebních materiálů, které tak ochrání před povětrnostními živly. Plachtu můžete použít také jako podložku při kempování.Náhradní skleníková fólie je vyrobena z polyesterového materiálu s nízkou hustotou a je vyztužená vysokohustotní PE síťovinou, skvěle tudíž odolává vodě i UV záření a netrhá se. Náhradní krycí fólie je na obou stranách opatřena tkanými PE pásky o šířce 7 cm, v nichž se nachází otvory pro snadné připevnění.Barva: bíláMateriál: LDPE (nízkohustotní PE) s HDPE (vysokohustotní PE) síťovinouVelikost: 4 x 20 m (Š x D)Gramáž látky: 260 g/m2S upevňovacími očky v 7 cm širokých tkaných PE páscíchVzdálenost mezi očky: 10 cmOdolná vůči roztrženíVoděodolné a odolné vůči UV zářeníBalení obsahuje:2 x plachta
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4027221
UPC kód (EAN) 8720286648599
Pozice v kategorii 77. (v Krycí plachty)
Pozice v kategorii 101582. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.