Kryt na mobil Sněhulák pro iPhone 11 Pro

Značka: prodejce neuvedl

Kryt na mobil Sněhulák pro iPhone 11 Pro

Popis produktu

Buďte originální s gelovým krytem se stylovým potiskem a dolaďte si svojí image (imič). Kryt je vyroben z kvalitního TPU gelu, který má tloušťku kolem 1.5mm, což se jeví jako dostačná ochrana před různými vnějšími vlivy. Zadní strana je opatřena barevným potiskem dle fotografie, každý si tak najde motiv, který mu vyhovuje.

U krytu naleznete vždy otvory pro fotoaparát, nabíjecí konektor, sluchátka apod. Nechybí ani výřezy pro ovládací tlačítka telefonu. Pro běžné užívání telefonu není vůbec nutné jej z pouzdra vyndávat. Kryt Vám ochrání u telefonu zadní část, boky a částečně i displej telefonu. Mírně přesahuje přes hranu displeje. Díky dobře zvolenému materiálu se toto pouzdro stává dokonalou ochranou Vašeho mobilního telefonu. Pouzdro chrání hlavně proti škrábancům a ošoupání.

Výhody:

skvěle padne na mobilochrání proti pádu, odřeninám a škrábancůmminimální rozměry - nezvětšuje mobilstylový originální potisk
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce MobilPouzdra.cz
UCPS kód 5279049
UPC kód (EAN) 8595702974664
Pozice v kategorii 8548. (v Pouzdra)
Pozice v kategorii 13265. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.