UPOZORNĚNÍ: Dne 29.9.2023 nebude fungovat telefonická podpora z důvodu dovolené. Budeme tu pro Vás opět 2.10.2023. Děkujeme za pochopení.

Kryt na mobil Vzbuďte mě až svátky skončí pro iPhone 12 Mini

Značka: prodejce neuvedl

Kryt na mobil Vzbuďte mě až svátky skončí pro iPhone 12 Mini

Popis produktu

Buďte originální s gelovým krytem se stylovým potiskem a dolaďte si svojí image (imič). Kryt je vyroben z kvalitního TPU gelu, který má tloušťku kolem 1.5mm, což se jeví jako dostačná ochrana před různými vnějšími vlivy. Zadní strana je opatřena barevným potiskem dle fotografie, každý si tak najde motiv, který mu vyhovuje.

U krytu naleznete vždy otvory pro fotoaparát, nabíjecí konektor, sluchátka apod. Nechybí ani výřezy pro ovládací tlačítka telefonu. Pro běžné užívání telefonu není vůbec nutné jej z pouzdra vyndávat. Kryt Vám ochrání u telefonu zadní část, boky a částečně i displej telefonu. Mírně přesahuje přes hranu displeje. Díky dobře zvolenému materiálu se toto pouzdro stává dokonalou ochranou Vašeho mobilního telefonu. Pouzdro chrání hlavně proti škrábancům a ošoupání.

Výhody:

skvěle padne na mobilochrání proti pádu, odřeninám a škrábancůmminimální rozměry - nezvětšuje mobilstylový originální potisk
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce MobilPouzdra.cz
UCPS kód 5278713
UPC kód (EAN) 8595702972493
Pozice v kategorii 8330. (v Pouzdra)
Pozice v kategorii 12980. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.