Kryt ochranný All-Safe Satin Armor pro Apple iPhone 11 Pro

Značka: prodejce neuvedl

Kryt ochranný All-Safe Satin Armor pro Apple iPhone 11 Pro

Popis produktu

Tento kryt s názvem 3mk Satin Armor Case+ je extrémně odolná součást Vašeho telefonu. Jedinečný saténový rámeček zlepšuje přilnavost a robustní ochrana vašeho telefonu v extrémních podmínkách nikdy nezklame. Kryt je testován na pád z výšky 185cm!

Extrémní pády? Není, problém!

Asi to znáte každý - neopatrný krok na mokré cestě a neštěstí je hotové. Proto je každý prvek krytu Satin Armor Case+ navržen tak, aby chránil váš smartphone před poškozením, i když spadne z větší výšky. Bohužel nechrání před zlomeninami Vaší pohybové soustavy. Stručně řečeno, je to kryt do extrémních situací. Vyzkoušejte si sami!

Smartphone na polštářích

To že Vám mobil někde vypadne se stát může, ale pokud spadne do měkkého, nic se nestane. Vedeni tímto principem jsme vybavili saténový kryt Armor Case+ technologií Shock Pocket, která absorbuje sílu nárazu telefonu na tvrdý povrch. Estetické a funkční výklenky v krytu působí jako polštáře a celý impuls nárazu se přenáší do krytu, místo aby jej absorboval křehký telefon.

Fotoaparát vždy pod ochranou

Fotoaparát na mobilu je jedna z nejdůležitejších komponent na mobilu. Proto jsme házeli telefony z výšky, abychom našli řešení, které by chránilo citlivou elektroniku fotoaparátů. Stovky testů a tady to je – Satin Armor Case+. Kryt se zvýšenými hranami kolem fotoaparátu, které dokonale absorbují nárazy a chrání objektiv před poškrábáním a poničením.

Přizpůsobené pro tlačítka a porty

Víme, že kryt může narušit funkčnost tlačítek telefonu. Mačkáte je a nic se nestane. Extrémně nepříjemné. Proto jsme se ujistili, že Satin Armor Case + nikdy nezpůsobuje takové problémy. Kryt poskytuje snadný přístup ke všem portům a tlačítkům na telefonu. Zaručuje také vysokou citlivost tlačítek a plnou funkčnost.

Hlavní vlastnosti:

  • extrémně odolný kryt na mobil
  • atest na pád z výšky 185cm
  • vysoká ochrana mobilu
  • chrání i fotoaparát mobilu
  • záda jsou čirá, boky černé
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce 3MK
UCPS kód 4005497
UPC kód (EAN) 5903108243971
Pozice v kategorii 4047. (v Pouzdra)
Pozice v kategorii 5340. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.