Kryt ochranný All-safe Skinny Case pro Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Značka: prodejce neuvedl

Kryt ochranný All-safe Skinny Case pro Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Popis produktu

Kryt Skinny Case dokazuje, že kryt nemusí být extra odolný, aby nabídnul výkon potřebný k účinné ochraně vašeho smartphonu. Průhledný, nežloutnoucí plast o tloušťce pouhých 0,5 mm umožňuje vyniknout designu přístroje, aniž by zařízení vypadalo větší.

Kryt Skinny Case má certifikaci Absorber125™ a splňuje standardy vojenské třídy – stejně jako naše nejlepší odolné kryty. Kryt prošel přísným testováním v nezávislém finském testovacím centru Grant4com. Telefon chráněný Skinny Case přežil pády z výšky 125 cm. Inovativní konstrukce účinně absorbuje energii nárazu a tím je váš mobil v bezpečí.

Kryt je vyroben z prvotřídních materiálů: TPU (termoplastický polyuretan) a PC (polykarbonát). Odolný, dokonale průhledný a nežloutnoucí. Chraňte svůj telefon nepřetržitým používáním stejného krytu. Už žádné ekologicky nešetrné a nehospodárné vyměňování krytů každých pár měsíců.

Už žádný tvrdý, nepřizpůsobivý plast! EasyClick™ je technologie umožňující snadné používání smartphonu: připojit nabíječku nebo sluchátka, nastavit hlasitost, zamknout obrazovku, používat reproduktor atd. Skinny Case poskytuje snadný přístup ke každému tlačítku a bezproblémové ovládání všech funkcí zařízení.

Skinny Case je nekompromisní, testem ověřená ochrana v jemném, téměř neviditelném a nepostřehnutelném rámečku. S krytem Skinny Case váš smartphone dokonale padne do ruky a nevypadá větší, než ve skutečnosti je. Díky možnostem personalizace je ideální pro lidi, kteří nechtějí ochranu, kterou mají všichni ostatní.

Hlavní vlastnosti:

  • extratenký pouze 0.5mm
  • nežloutnoucí materiál
  • odolnost pádu z výšky 125cm
  • přístupné ovládací prvky
  • na mobilu je téměř neviditelný
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce 3MK
UCPS kód 4501904
UPC kód (EAN) 5903108458467
Pozice v kategorii 3744. (v Pouzdra)
Pozice v kategorii 8782. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.